Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 23 Nov 2020
kl 18:00 - 19:15
BASISTRENING
$item.username  
  Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 18:00 - 19:15
BASISTRENING
$item.username  
  Les mer  
Mon 9 Nov 2020
kl 18:00 - 19:15
BASISTRENING
$item.username  
  Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 18:00 - 19:15
BASISTRENING
$item.username  
  Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 18:00 - 19:15
BASISTRENING
$item.username  
  Les mer  
Mon 19 Oct 2020
kl 18:00 - 19:15
BASISTRENING
$item.username  
  Les mer  
Sun 18 Oct 2020
kl 10:00 - 15:00
Høstsamling
$item.username  
Vi inviterer til høstsamling på Fjellørnen…   Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 18:00 - 19:15
BASISTRENING
$item.username  
  Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 18:00 - 19:15
BASISTRENING
$item.username  
  Les mer  
Sun 4 Oct 2020
kl 10:00 - 13:00
Måneferden
$item.username  
SKogsløp fr aStadsbygd skihytte til Fjellørnen…   Les mer  
Fri 18 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
ÅRSMØTE
$item.username  
ÅRSMØTE   Les mer  
Sun 13 Sep 2020
kl 15:00 - 16:00
ANDELØP
$item.username  
Trekking av årets andeløp   Les mer  
Sun 13 Sep 2020
kl 12:00 - 14:00
Grendahusløpet
$item.username  
Skauga IL arrangerer grendahusløpet   Les mer  
Sat 12 Sep 2020
kl 09:00 - 15:00
DUGNAD
$item.username  
DUGNAD på ny garasje og rydding i løyper   Les mer  
Levert av IdrettenOnline